XX Memoriał Irka Nowaka
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Par MIXT
Poznań 28 listopada 2015


[strona WZBS]
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKL
 150Zofia Bałdysz
Marcin Pędziński
3.0
15.0
KJ 
 
WPDĄBRÓWKA SENIOR Poznań
GRICON STARKA Poznań
64.5731
 248Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
11.0
11.0

 
PD  63.2628
 337Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
 
 
 
 
NZ  61.8826
 441Cezary Serek
Danuta Kazmucha
13.0
13.0
 
WPCONNECTOR Poznań 60.2923
 552Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
5.0
13.0
 
LDLKS Piast Sieradz
KDK1 Kutno
59.9321
 614Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
7.0
11.0

 
MAK2 59.8618
 721Justyna Stachowiak
Jerzy Mścisz
5.0
13.0

MP
WP
Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
GRICON STARKA Poznań
58.7716
 823Włodzimierz Robak
Bogumiła Jakubowska
2.5
2.5
 
KS 
WPVeolia Energia Poznań 57.9713
 935Marek Szukała
Zofia Mikołajczyk
19.0
3.0

WPELEKTROWNIA Żelichowo
System Poznań
56.3811
 1017Grażyna Brewiak
Krzysztof Jassem
18.0
24.0

 
MA
KP
  55.298
 1112Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
18.0
18.0
KS 
MASpójnia I Warszawa 55.227
 1238Karolina Skubich
Marcin Szymański
2.0
3.0
KJ 
WPDąbrówka MBIT Solutions Poznań
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
55.006
 1316Anna Maduzia
Marcin Dobrowolski
3.0
4.0
KJ 
 
MAAZS UW Warszawa 54.136
 1457Ewa Miszewska
Tomasz Winciorek
19.0
18.0

 
WPELEKTROWNIA Żelichowo 53.845
 1522Katarzyna Dufrat
Piotr Walczak
11.0
21.0

MA
WP
Bridge24.pl 2
CONSUS Kalisz
53.775
 1613Barbara Podgórska
Hieronim Nowacki
3.0
5.0
KN 
WPKopernik Poznań
Sokoły Poznań
53.334
 1746Cathy Bałdysz
Rob Helle
17.0
7.0

 
MA
MP
INTERBUD Jarosław Szczygieł Płock
 
52.754
 1827Beata Buczkowska-Linke
Józef Grewling
3.0
5.0

WPZiemowit Złotów
RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno
52.104
 1944Joanna Kazmucha
Krzysztof Mielnik
3.0
5.0
KJ 
 
WP
PM
Dąbrówka MBIT Solutions Poznań
SDK Tczew
51.963
 2034Tadeusz Luzak
Joanna Derewońko
12.0
1.5
 
MAKBS Legionowianin
CORALILLOS Warszawa
51.743
 2131Kazimierz Omernik
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
19.0
5.0

PM
WP
ANDRZEJKI Gdańsk
Chaos Gniezno
51.592
 2230Beata Bojarska
Jerzy Roszak
5.0
9.0

WPChaos Gniezno 51.522
 2319Jacek Kufel
Alina Arndt-Kufel
2.5
1.5
 
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp. 51.451
 2440Joanna Małecka
Paweł Małecki
2.5
11.0

 
MA
WP
 
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
51.381
  53Anna Nosalska
Piotr Suchodolski
7.0
4.0

 
PMGAME OVER Gdańsk 51.381
 2615Jerzy Nowak
Małgorzata Augustyn
12.0
1.5
 
WPKTB Konin
Temida Poznań
51.09 
 2726Marek Bukowski
Jolanta Jacoszek
5.0
3.0
 
WPWełna Skoki
Ziemowit Złotów
50.94 
 2854Marcin Krupowicz
Urszula Gardy
21.0
5.0
 
SL
LD
SILESIA I Gliwice
INWIT Pabianice
50.22 
 2911Michał Dembiński
Jadwiga Nowak
12.0
11.0
 
KN 
WPGRICON STARKA Poznań
IOR II Poznań
48.70 
 3018Agnieszka Kurpeta
Tomasz Pietruczuk
2.0
3.0

 
PD  48.55 
 3142Zygfryd Banecki
Barbara Łukaszewska
3.0
2.5

KS 
WPKaro Poznań 48.41 
  58Renata Dancewicz
Stanisław Zakrzewski
5.0
13.0

MA
WP
BATMIX AZS UW Warszawa
ELEKTROWNIA Żelichowo
48.41 
 3320Jolanta Ziętara
Leszek Sikora
5.0
7.0

WPBudowlani Chodzież 48.26 
 3449Zofia Szczerkowska
Jarosław Lubczyński
2.0
5.0

 
WPPAB Poznań
IOR I Poznań
47.75 
 3559Loretta Kałwa
Kacper Wilczak
2.0
5.0
KJ 
DSTeko AZS Wratislavia V 47.46 
 3639Maria Tomczewska
Wiesław Rafalski
7.0
2.0

PM
WP
WIMPEL Gdańsk
 
47.39 
 3733Jerzy Kamiński
Alicja Stefanowska
2.0
3.0
 
KS 
WPIOR II Poznań 46.52 
 3860Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Mielcarzewicz
12.0
5.0

KS 
WPTB Budowlani Poznań
Fikot Trefl Poznań
46.38 
 3924Maciej Wybranowski
Aleksandra Graczyńska
4.0
4.0

KN 
WPIOR II Poznań
Kopernik Poznań
46.30 
 4025Marek Gapiński
Lidia Gapińska
 
 
 
WPNaukabrydza.pl 43.62 
  36Justyna Graniczny
Przemysław Kacprzak
1.5
3.0

 
KP  43.62 
 4247Małgorzata Zielonacka
Andrzej Zielonacki
1.5
1.5
KS 
WPCybinka Poznań 42.03 
 4329Krystyna Wiela
Henryk Duszyński
1.5
3.0
KS 
WP 
Karo Poznań
41.52 
 4451Ryszard Białkiewicz
Jolanta Materniak
3.0
1.5

WPKomster I Poznań
Komster II Poznań
39.06 
 4532Jakub Kozak
Maria Banaszkiewicz
 
 

KM 
WPDąbrówka One Niack Poznań
 
38.19 
 4628Justyna Łaniewska
Piotr Surdyk
1.5
2.0

 
WPDębina Poznań
System Poznań
37.46 
  56Aleksandra Górska
Łukasz Gaweł
2.5
5.0

 
WP
DS
 
RAG AZS Wratislavia VII
37.46 
 4843Zuzanna Limańska
Szymon Sowik
 
 
 
 
NZ  11.30 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-11-28 o 21:13:51