XX Memoriał Irka Nowaka
Ogólnopolski Turniej Par
Poznań, 29 listopada 2015
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKL
 178Sławomir Piechocki
Paweł Gruszczyński
7.0
5.0
 
 
LBKART-EL Gorzów Wlkp. 63.79127
 231Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
11.0
11.0

 
PD  63.59120
 359Robert Karanowski
Wojciech Waszkowiak
7.0
12.0
 
 
LBGOMAD Gorzów Wlkp. 61.72114
 450Justyna Stachowiak
Jerzy Mścisz
5.0
13.0

MP
WP
Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
GRICON STARKA Poznań
60.34108
 518Przemysław Janiszewski
Stanisław Gołębiowski
21.0
24.0
 
 
WM
DS
SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo
AZS Wratislavia I
60.24103
 643Tadeusz Miesiąc
Zofia Bałdysz
2.5
3.0

KJ 
WPDąbrówka MM Poznań
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
58.1797
 723Stanisław Zakrzewski
Maciej Sobieralski
13.0
13.0

WPELEKTROWNIA Żelichowo 57.9792
 845Jerzy Nowak
Janusz Zwierzyński
12.0
11.0
 
WPKTB Konin
PAB Poznań
57.6586
 984Mariusz Arutiunianc
Jacek Gackowski
13.0
11.0
 
 
KPKonkret Chełmno 57.5781
 1087Cathy Bałdysz
Rob Helle
17.0
7.0

 
MA
MP
INTERBUD Jarosław Szczygieł Płock
 
57.1075
 1188Kamil Nowak
Przemysław Zawada
7.0
15.0

 
LB
WM
Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin
SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo
56.7770
 1270Tomasz Winciorek
Ewa Miszewska
18.0
19.0
 
WPELEKTROWNIA Żelichowo 56.6164
 1398Piotr Ilczuk
Włodzimierz Starkowski
18.0
24.0
 
WPCONSUS Kalisz
CONNECTOR Poznań
56.5059
 1420Tomasz Latos
Marek Giża
7.0
7.0
 
 
KPPAAK Bydgoszcz 56.4353
 1580Krzysztof Kufel
Jacek Kufel
1.5
2.5
 
 
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp. 56.1248
 1661Damian Ćwirko
Daniel Fira
5.0
3.0
 
 
ZPGENESIS Szczecin 56.0342
 1714Waldemar Burakowski
Jerzy Pawelec
15.0
4.0

MANOTUS Bridge Team Warszawa 55.2737
 1885Janusz Kopras
Adam Meller
3.0
5.0

WPIOR III Poznań
Credo Piła
54.6931
 1933Krzysztof Jassem
Piotr Jassem
24.0
9.0
 
 
KP
WP
 
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
54.6826
 2044Józef Grewling
Marek Bukowski
5.0
5.0

 
WPRCK & FLUX MEDICAL Rogoźno
Wełna Skoki
54.4625
 2122Jarosław Gąsiorowski
Przemysław Błaszczyk
13.0
13.0
 
 
MA
LD
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
KDK1 Kutno
54.2524
 2217Aleksander Nowakowski
Przemysław Weymann
11.0
11.0

DS
WP
KS Turbo Flyback Wrocław
ELEKTROWNIA Żelichowo
54.1023
 2353Adam Peszke
Zofia Mikołajczyk
4.0
3.0
 
WPSystem Poznań 54.0622
 2492Paweł Małecki
Krzysztof Mielnik
11.0
7.0
 
 
WP
PM
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
SDK Tczew
53.7921
 2577Grzegorz Silny
Dariusz Lisiecki
1.5
3.0
 
 
WP  53.6420
 2669Jacek Melcer
Marcin Woźniak
5.0
7.0
 
 
WPGRICON STARKA Poznań
CONNECTOR Poznań
53.6019
 2741Grażyna Brewiak
Danuta Kazmucha
18.0
13.0

MA
WP
 
CONNECTOR Poznań
53.2818
 2854Jarosław Łakomy
Michał Włoszek
5.0
7.0
 
 
KPBIN Aleksandrów Kujawski 53.2517
 2991Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
7.0
11.0

 
MAK2 53.0816
 3048Grzegorz Jędrzejewski
Marcin Szymański
3.0
3.0

WPBudowlani Chodzież
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
52.9216
 3160Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
2.5
19.0
 
 
MP
WM
 
SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo
52.7915
 3268Ilya Shpuntou
Urszula Gardy
7.0
5.0
 
WP
LD
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
INWIT Pabianice
52.6214
 3315Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
18.0
18.0
KS 
MASpójnia I Warszawa 52.5813
 3483Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
13.0
9.0

 
WP
LB
Prosna Kalisz
Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin
52.3312
 3552Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
2.0
4.0
 
WPSystem Poznań 52.2611
 3636Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0

LBZIEL-BRUK Zielona Gora 51.9610
 3758Piotr Suchodolski
Anna Nosalska
4.0
7.0
 
PMGAME OVER Gdańsk 51.819
 3879Krzysztof Sikorski
Sławomir Henclik
18.0
18.0

 
PMANDRZEJKI Gdańsk 51.158
 3976Jerzy Świderski
Andrzej Wójcik
7.0
5.0

ZPBLOTKA Goleniów 51.147
 4016Zbyszko Paluczek
Tomasz Lipiński
4.0
3.0
 
 
WPSBS POLONIA Nowy Tomyśl 50.706
 4128Marcin Pędziński
Paweł Kolwicz
15.0
11.0
 
 
WPGRICON STARKA Poznań
 
50.435
 4273Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
13.0
12.0

 
WPUKB KLEKS Szamotuły 50.384
 4330Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
4.0
3.0
 
KJ 
MAAZS UW Warszawa 50.343
 4447Krzysztof Lewandowski
Witold Szczepaniak
5.0
4.0
 
WPKTB Konin
System Poznań
50.282
 4582Marek Lis
Stefan Masternak
3.0
5.0
 
WPSokoły Poznań 50.041
 4651Piotr Brzeziński
Jerzy Trembowski
12.0
11.0
 
LBZIEL-BRUK Zielona Gora 50.02 
 4749Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
9.0
9.0

WPChaos Gniezno 49.93 
 4893Michał Dembiński
Marek Szukała
12.0
19.0
 
WPGRICON STARKA Poznań
ELEKTROWNIA Żelichowo
49.93 
 4981Krzysztof Szymczak
Sławomir Maciejewski
4.0
4.0
 
 
WPPlatan Pleszew 49.87 
 5095Mieczysław Szczechowiak
Grzegorz Wichtowski
3.0
5.0

 
WPSBS POLONIA Nowy Tomyśl 49.77 
 5197Sławomir Czapliński
Janusz Wygowski
5.0
9.0
 
 
WPRCK & FLUX MEDICAL Rogoźno 49.65 
 5232Cezary Serek
Piotr Walczak
13.0
21.0
 
WPCONNECTOR Poznań
CONSUS Kalisz
49.45 
 5327Marcin Krupowicz
Piotr Busse
21.0
18.0
 
 
SLSILESIA I Gliwice 49.03 
 5435Ryszard Chmiel
Mirosław Bubiłek
9.0
13.0

LBANNEBERG Zielona Góra 48.99 
 5571Krzysztof Krause
Jerzy Rodziewicz
5.0
4.0

WPIOR I Poznań 48.80 
 5674Marta Maj-Rudnicka
Jarosław Łaszczuk
13.0
5.0

 
LDKDK1 Kutno
LKS Piast Sieradz
48.77 
 5764Andrzej Mazurek
Andrzej Latanowicz
11.0
5.0

 
WPKS UNIA II Leszno 48.06 
 5894Radzisław Oczkowicz
Sebastian Nowak
4.0
2.5
 
 
WPCredo Piła
PKB Medyk-Jagiellonka Piła
48.02 
 5955Ryszard Rapicki
Leszek Falkowski
12.0
12.0
 
 
KPChemik Bydgoszcz 47.73 
 6067Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
 
 
 
 
LB  47.49 
 6134Robert Pogorzelski
Cezary Kmiecik
5.0
4.0
 
 
WPGOK Kaczory
RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno
47.40 
 6246Jan Obuchowicz
Zbigniew Blinkiewicz
9.0
4.0

 
LBAZS PWSZ Sulechów 47.06 
 6365Manfred Schuhmann
Ulf Tormin
0.5
 
 
 
WPWełna Skoki 46.67 
 6456Eugeniusz Wiliński
Piotr Piotrowski
5.0
4.0

 
LDJagielloński Ośrodek Kultury JOK Łódź 46.67 
 6526Grażyna Busse
Rafał Gardzielewski
13.0
11.0

 
LU
WP
TERMOCHEM CHEMIK Puławy
PAB Poznań
46.32 
 6629Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
5.0
3.0

WPPAB Poznań
IOR III Poznań
45.16 
 6742Wojciech Ciepliński
Lech Warwocki
9.0
7.0

LDINTRA Łódź
KDK1 Kutno
45.11 
 68100Piotr Stanikowski
Robert Komar
2.5
2.0
 
 
WPFikot Trefl Poznań 44.72 
 6999Kazimierz Bednarek
Marek Rużyło
9.0
5.0

 
DSMKS Zakrzów Wrocław
MKS Rokita Brzeg Dolny
44.62 
 7057Maciej Wybranowski
Janusz Suszczyński
4.0
4.0

WPIOR II Poznań
System Poznań
44.31 
 7186Tadeusz Luzak
Joanna Derewońko
12.0
1.5
 
MAKBS Legionowianin
CORALILLOS Warszawa
44.02 
 7225Roman Mączkowski
Jerzy Stefanowski
4.0
3.0

WPPAB Poznań
Veolia Energia Poznań
43.16 
 7311Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0

KN 
WPIOR II Poznań 42.92 
 7421Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
4.0
2.0
 
 
WPFikot Trefl Poznań 42.71 
 7596Ewa Mielcarzewicz
Renata Dancewicz
5.0
5.0
KS 
WP
MA
Fikot Trefl Poznań
BATMIX AZS UW Warszawa
42.53 
 7613Włodzimierz Kwiatkowski
Karol Mońko
12.0
4.0

WPTB Budowlani Poznań 42.34 
 7740Beata Bojarska
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
5.0
5.0

WPChaos Gniezno 42.21 
 7866Maria Tomczewska
Wiesław Rafalski
7.0
2.0

PM
WP
WIMPEL Gdańsk
 
42.13 
 7990Leszek Rosochowicz
Wojciech Robiński
5.0
5.0
 
WPChaos Gniezno 41.81 
 8012Henryk Duszyński
Hieronim Nowacki
3.0
5.0

WPKaro Poznań
Sokoły Poznań
41.42 
 8163Kazimierz Lis
Grzegorz Samol
5.0
4.0

 
WPRCK & FLUX MEDICAL Rogoźno 41.40 
 8275Paweł Rymarowicz
Mateusz Polaszek
 
 
 
 
WPNaukabrydza.pl 41.19 
 8389Henryk Zasadzki
Andrzej Gintrowicz
 
 
 
 
NZ  40.93 
 8424Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
3.0
2.0

WPIOR II Poznań 40.80 
 8519Agnieszka Kurpeta
Tomasz Pietruczuk
2.0
3.0

 
PD  40.11 
 8639Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0

WPSokoły Poznań 40.08 
 8772Marcin Bojarski
Sławomir Niajko
5.0
12.0

MP
ZP
Wincor Nixdorf Cracovia
ZOIM & FIORI Szczecin
40.01 
 8838Jakub Kozak
Jan Cieśliński
 
 

WPDąbrówka One Niack Poznań 38.92 
 8937Kazimierz Omernik
Krzysztof Brudka
19.0
13.0

 
PM
WP
ANDRZEJKI Gdańsk
 
29.60 
 9062Krzysztof Wośkowiak
Wiesław Lisowski
5.0
7.0
 
WPKS UNIA II Leszno 26.54 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-11-30 o 23:14:20