logoh
Turniej cyklu
CONNECTOR Grand Prix Wielkopolski 2020


9 lutego 2020 - Gniezno
[strona WZBS]
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklub± %wynik %PKL
 154Cezary Serek
Danuta Kazmucha
15.0
17.0
 
WP
OP
PAB Poznań
SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
  59.22100
 224Jarosław Hilbrecht
Jerzy Gurzęda
7.0
7.0
 
WPFLUX-MEDICAL Boguniewo  58.8591
 356Paweł Małecki
Tomasz Wasilewski
11.0
7.0
 
 
WPDĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
KTB Konin
  58.2784
 417Tadeusz Grobys
Dariusz Lisiecki
4.0
4.0
 
 
WPPlatan Pleszew  57.2776
 542Jerzy Kamiński
Maciej Wybranowski
2.5
5.0

WPIOR II Poznań  56.9169
 648Jan Borychowski
Aleksander Nowakowski
13.0
11.0

WPUNIA II Leszno  56.4562
 735Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
3.0
2.5
 
 
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp.  56.0954
 850Zdzisław Świątek
Paweł Siwiński
13.0
12.0

 
LBGSBS KART-EL Gorzów Wlkp.  55.7647
 915Grażyna Busse
Piotr Busse
15.0
19.0

 
LBIlanka 1 Rzepin  55.5540
 1034Przemysław Nowakowski
Waldemar Nowak
3.0
4.0

 
WPSystem Poznań  54.6532
 1130Janusz Zabacki
Henryk Duszyński
1.5
5.0

WPStokrotka Poznań
Karo Poznań
  54.1125
 1231Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
3.0

WPFikot Trefl Poznań  53.9020
 1353Andrzej Pietrkiewicz
Jan Sibilski
5.0
5.0

WPDąbrówka VII LO Poznań  53.6219
 1433Jarosław Ostrowski
Jan Rosochowicz
15.0
3.0
 
 
WPDĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
PAB Poznań
  53.2117
 1543Edward Niewierowski
Adam Peszke
11.0
5.0

 
WPChaos Gniezno  53.0016
 1657Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Stanisław Zakrzewski
7.0
17.0

WPUNIA WINKHAUS Leszno
TRANSFER 6 PAB Poznań
  52.8915
 1729Janusz Wygowski
Sławomir Czapliński
11.0
7.0
 
 
WPNZBS Piła
Klub Sportowy KM IMPORT - JAGIELLONKA
  52.7314
 1825Piotr Solecki
Cezary Kmiecik
7.0
5.0
 
 
WPFLUX-MEDICAL Boguniewo  52.4412
 1960Krzysztof Jordan
Czesław Kościelak
2.5
4.0

WPSystem Poznań  52.4111
 2038Aleksander Zdybel
Ryszard Pałasz
9.0
11.0

MP
WP
TS Wisła Kraków
UKB KLEKS Szamotuły
  52.1110
 2116Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
5.0
5.0
 
WPPlatan Pleszew  51.859
 2263Tomasz Borucki
Piotr Zalcman
5.0
2.0
 
 
KPTenispoint Chemik Bydgoszcz  51.767
 2336Cezary Bura
Sławomir Polak
9.0
7.0

WPUNIA II Leszno
UNIA WINKHAUS Leszno
  51.496
 2452Marek Górny
Stefan Masternak
5.0
5.0
 
WPIOR I Sokoły Poznań  50.775
 2546Jolanta Ziętara
Rafał Junik
5.0
7.0
KS 
 
WPDĄBRÓWKA MM Poznań  50.644
 2611Janusz Kalida
Piotr Walczak
7.0
21.0

WP
SW
PAB Poznań
ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
  50.562
 2745Jerzy Nowak
Maciej Sobieralski
13.0
15.0

WPKTB Konin
GRICON STARKA PAB Poznań
  50.291
 2814Janusz Kopras
Krzysztof Galubiński
4.0
2.5

WPIOR III Poznań
Stokrotka Poznań
  50.071
 2947Jan Adamczewski
Roman Kujawski
11.0
12.0

WPAdmira Poznań
KB Gniezno
  49.961
 3039Andrzej Gintrowicz
Małgorzata Węglewska
2.0
2.0

KS 
SW
WP
ŚKB DREAM-TEAM Kielce
Stokrotka II Poznań
  49.911
 3151Marek Bałabuch
Robert Rychlicki
3.0
5.0

 
KPTenispoint Chemik Bydgoszcz  49.881
 3241Marek Juszczak
Grzegorz Samol
5.0
5.0

 
WPFLUX-MEDICAL Boguniewo  49.691
 3328Andrzej Mazurek
Janusz Zwierzyński
12.0
11.0

WPPAB Poznań  49.181
 3420Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
5.0
5.0

WPFikot Trefl Poznań  49.111
 3549Radzisław Oczkowicz
Janusz Przybysz
5.0
9.0

WPNZBS Piła  48.851
 3661Marcin Rodziewicz
Jerzy Rodziewicz
2.5
5.0
 
WP 
PAB Poznań
  48.821
 3721Jerzy Poznar
Stanisław Borowiec
5.0
4.0

 
DS
LB
KS Konfeks II Legnica
 
  48.631
 3862Lidia Gapińska
Marek Gapiński
2.5
2.0

 
WPBIG Brydż Poznań  48.261
 3918Ewa Knapik
Andrzej Dymek
5.0
5.0
KS 
WPChaos Gniezno  46.711
 4019Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
 
 
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl  46.281
 4122Marek Rużyło
Krzysztof Obłój
5.0
5.0

 
DSMKS Rokita Brzeg Dolny  45.951
 4255Sławomir Zawiślak
Lech Ohrysko
21.0
17.0

SLTB Silesia I Gliwice  45.711
 4327Maciej Cieślukowski
Izabela Górnicka
 
 
 
WPPAB Poznań  45.641
 4444Jarosław Żołyniak
Mieczysław Kańdulski
0.5
2.5
 
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp.  45.341
 4513Maciej Masłowski
Eugeniusz Dota
2.5
2.5

WPIOR III Poznań  45.201
 4626Stefan Gronowski
Łukasz Lis
1.5
3.0
 
 
WPOOK Oborniki
Wełna Skoki
  44.991
 4740Jacek Nowak
Sławomir Sałata
 
 
 
 
NZ   44.591
 4837Adam Serafin
Marcel Błażejewski
 
 

WPUKS Dwójka Konin -0.38 44.231
 4923Przemysław Maliszewski
Jolanta Jacoszek
4.0
3.0
 
WPKlub Sportowy KM IMPORT - JAGIELLONKA
Ziemowit Złotów
  44.011
 5059Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
2.0

WPKaro Poznań
IOR III Poznań
  43.501
 5158Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
2.5

WPIOR III Poznań  42.031
 5212Jadwiga Nowak
Karol Mońko
11.0
5.0
KN 
WPIOR II Poznań
TB Budowlani Poznań
  41.021
 5332Justyna Łaniewska
Krzysztof Krause
2.5
5.0

WPIOR I Sokoły Poznań  35.521

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2020-02-09 o 16:16:57