Mistrzostwa Polski Par Mikstowych 2019
30.11.2019 - Hotel Delicjusz w Trzebawiu

Eliminacje Mikstów Finał Mikstów Memoriał Irka Nowaka
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubc-over %sesja %wynik %PKL
 162Marie Eggeling
Thomas Gotard
3.0
5.0
WP 57.2056.87 57.09150
 268Dominika Ogłoblin
Rafał Marks
5.0
11.0
WP
MA
 
ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
52.0563.38 55.83140
 319Ewa Banaszkiewicz
Tomasz Sielicki
15.0
7.0
MAINTER BLOCK Warszawa
Bridge24.pl 2.
52.5761.24 55.46131
 448Anna Zaręba
Piotr Marcinowski
3.0
11.0
MA
DS
BATMIX Warszawa
BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
54.0957.32 55.17124
 575Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
5.0
12.0
LDInwit Pabianice52.1859.74 54.70116
 640Sabina Grzejdziak
Igor Grzejdziak
13.0
15.0
LUSYNERGIA Lublin51.2558.34 53.62108
 782Anna Maduzia
Marcin Dobrowolski
7.0
7.0
WPTRANSFER 6 PAB Poznań52.0755.88 53.34100
 855Natalia Sakowska
Piotr Butryn
15.0
15.0
MA 49.8059.07 52.8992
 950Marta Sikora
Stanisław Gołębiowski
5.0
24.0
PM
DS
GTB - Expres z Kaszub
BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
50.2857.20 52.5984
 1034Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
9.0
12.0
DSInvenio Bona Fide ŚWIEBODZICE49.5355.88 51.6576
 1179Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
7.0
11.0
WPUNIA WINKHAUS Leszno49.5555.06 51.3968
 1239Marta Ostrowska
Jarosław Ostrowski
5.0
15.0
WP 
DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
46.7459.73 51.0760
 1321Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
7.0
7.0
SLBSBS KONSTANTA Bielsko-Biała47.9955.24 50.4053
 1429Marta Makarewicz
Piotr Kołuda
4.0
17.0
MA
LU
INTER BLOCK Warszawa
SYNERGIA Lublin
47.9954.78 50.2545
 1560Danuta Kazmucha
Marek Jaworski
17.0
13.0
OP
MP
SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
TS Wisła - Milo Kraków
47.0456.55 50.2137
 1653Zofia Mikołajczyk
Aleksander Nowakowski
4.0
11.0
WPWKBS Września
UNIA II Leszno
39.7858.07 45.8730
 1781Grażyna Busse
Piotr Busse
15.0
19.0
LBIlanka 1 Rzepin0.0054.27 18.0929
 1838Małgorzata Buduła
Paweł Szymaszczyk
2.5
9.0
MAOrły Singleton Warszawa
ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
0.0054.05 18.0228
 1930Dominika Ocylok
Bogdan Szulejewski
3.0
21.0
DS
SW
KS AZS Wratislavia VIII WR
SPS CONSTRUCTION Kielce
0.0053.73 17.9126
 2043Hanna Ciuńczyk
Arkadiusz Majcher
3.0
11.0
MA 
ESKOM
0.0053.66 17.8925
 2170Ewa Sobolewska
Piotr Lutostański
15.0
18.0
OP
PM
SYNIS OPOLE
Szlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
0.0053.45 17.8223
 2254Ewa Mikucka
Waldemar Mikucki
11.0
9.0
ZPTRZYNASTKA Szczecin0.0053.44 17.8122
 2328Sophia Bałdysz
Patryk Patreuha
7.0
7.0
DSObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
0.0053.30 17.7721
 2445Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
9.0
19.0
MAINTER BLOCK Warszawa
Bridge24.pl 2.
0.0053.17 17.7219
 2514Lena Leszczyńska
Olech Bestrzyński
7.0
15.0
ZP
WP
ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska
GRICON STARKA PAB Poznań
0.0053.13 17.7118
 2665Ewa Miszewska
Jacek Dmowski
19.0
13.0
WPTRANSFER 6 PAB Poznań0.0052.91 17.6417
 2724Marta Wójcik
Jakub Wojcieszek
4.0
17.0
MATaka sobie drużyna brydżowa0.0052.85 17.6215
 2857Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
3.0
5.0
SLJKBS Jastrzębie-Zdrój0.0052.80 17.6014
 2937Wiesława Mirosław
Stanisław Wawszczyk
2.0
7.0
DSStow.Szlem Dzierżoniów
Invenio Bona Fide ŚWIEBODZICE
0.0052.43 17.4813
 3015Urszula Kędzierska
Andrzej Pawlak
5.0
17.0
MA
OP
BATMIX Warszawa
SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
0.0052.35 17.4511
 3164Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
7.0
12.0
MAK2 Rebid0.0052.26 17.4210
 3280Anna Sarniak
Przemysław Zawada
21.0
19.0
OP
MA
SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
Bridge24.pl
0.0051.80 17.279
 3342Jolanta Ziętara
Rafał Junik
5.0
7.0
WPDĄBRÓWKA MM Poznań0.0051.55 17.187
 3420Monika Sautaux
Radosław Szczepański
5.0
18.0
KPJantar Toruń
LKS Kasztelan Konkret Chełmno
0.0051.33 17.116
 3544Anna Makarewicz
Artur Guła
5.0
15.0
MA
SL
K2 Rebid
TB Silesia I Gliwice
0.0051.29 17.105
 3676Lilianna Szatańska
Jan Sadowski
3.0
4.0
DSKS Gwardia III Wrocław0.0051.06 17.023
 3771Jolanta Jacoszek
Przemysław Maliszewski
3.0
4.0
WPZiemowit Złotów
Klub Sportowy KM IMPORT - JAGIELLONKA
0.0050.88 16.962
 3869Halina Mikołajczak
Marcin Pędziński
3.0
15.0
WPStokrotka II Poznań
GRICON STARKA PAB Poznań
0.0050.87 16.961
 3949Danuta Krupnik
Grzegorz Superson
7.0
13.0
MA
MP
PIK Zajazd Oaza Sierpc
Splinter Cracovia
0.0050.72 16.911
 4059Maria Tomczewska
Ryszard Konopka
7.0
12.0
PM 
STB Słupsk
0.0050.00 16.671
 4172Anna Mandecka
Artur Pomarański
7.0
7.0
MA
ZP
 
ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska
0.0049.79 16.601
 4232Agata Pyclik-Chojenka
Cezary Jarmuł
2.5
7.0
ZPFREE Drawno
FLOTA II Świnoujście
0.0049.77 16.591
 4363Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
9.0
7.0
DSKS Gwardia V Strachota WR0.0049.39 16.461
 4451Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.5
3.0
WPSystem Poznań
Stokrotka Poznań
0.0048.76 16.251
 4574Joanna Zalewska
Łukasz Witkowski
3.0
15.0
MA
SW
 
SPS CONSTRUCTION Kielce
0.0048.71 16.241
 4625Anna Kowalska
Maciej Dąbrowski
13.0
11.0
LD
OP
Manilla Brzeziny
SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
0.0048.49 16.161
 4752Alicja Stefanowska
Adam Peszke
3.0
5.0
WPIOR II Poznań
Chaos Gniezno
0.0048.47 16.161
 4813Bogumiła Jakubowska
Kajetan Olewicz
3.0
7.0
WP
LD
PAB Poznań
 
0.0048.30 16.101
 4966Alicja Myśliwiec
Jakub Patreuha
1.5
5.0
DSObjectivity KS AZS Wratislavia VI WR
BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
0.0047.99 16.001
 5035Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
7.0
18.0
WP
MA
 
ESKOM
0.0047.95 15.981
 5146Ewa Bargłowska
Adam Małdyk
1.0
4.0
ZPMŁODZI ENTUZJAŚCI Szczecin
KLUB PICWICKA Szczecin
0.0047.86 15.951
 5273Joanna Kokot
Jacek Grzelczak
3.0
13.0
DS
LD
KS AZS Wratislavia VIII WR
KDK I Kutno
0.0047.63 15.881
 5356Elżbieta Lis
Tomasz Dorobek
2.0
4.0
DSKB Zabobrze Jelenia Góra
OKBS Progress Ostrzeszów
0.0047.29 15.761
 5417Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
5.0
5.0
WPWKBS Września0.0046.54 15.511
 5518Beata Buczkowska-Linke
Józef Grewling
3.0
7.0
WPZiemowit Złotów
Szlemik RCK Rogoźno
0.0046.32 15.441
 5661Olga Wrzos
Leszek Jędrzejczak
4.0
2.5
MAFORSING Warszawa0.0045.68 15.231
 5712Janina Winnowicz
Andrzej Winnowicz
5.0
5.0
WPWełna Skoki0.0045.45 15.151
 5847Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0
SLSV Tarnowskie Góry0.0045.43 15.141
 5923Anna Nosalska
Michał Wróblewski
7.0
4.0
PMBLACKWOOD Gdańsk0.0044.96 14.991
 6033Magdalena Kazimierczak
Lech Warwocki
2.5
9.0
KP
LD
 
KDK II Kutno
0.0043.86 14.621
 6127Magdalena Czajkowska
Bogdan Szlacheta
2.5
7.0
MAAKS Polonia Warszawa0.0043.60 14.531
 6216Katarzyna Żabicka-Bajon
Krzysztof Janecki
 
2.0
WPPAB Poznań
Idealny Dach Poznań
0.0043.03 14.341
 6377Małgorzata Węglewska
Ryszard Nowicki
2.0
5.0
WPStokrotka II Poznań
Stokrotka Poznań
0.0042.84 14.281
 6478Renata Dancewicz
Edmund Czubak
7.0
11.0
MABATMIX Warszawa0.0042.52 14.171
 6558Dorota Sosinowicz
Karol Filipowicz
2.0
13.0
ZP
WP
PIĄTEK Szczecin
UKB KLEKS Szamotuły
0.0042.17 14.061
 6683Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
4.0
4.0
KPBIN Aleksandrów Kujawski0.0042.12 14.041
 6731Ewa Neumann
Andrzej Gintrowicz
 
1.5
NZ
SW
 
ŚKB DREAM-TEAM Kielce
0.0042.07 14.021
 6836Lidia Gapińska
Marek Gapiński
2.5
2.0
WPBIG Brydż Poznań0.0041.87 13.961
 6941Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
2.0
3.0
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp.0.0041.26 13.751
 7084Anna Kulesza
Tomasz Libich
 
 
NZ 0.0039.12 13.041
 7126Aneta Klaczyńska
Waldemar Paternoga
 
0.5
WPPAB Poznań0.0038.72 12.911
 7222Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
2.5
7.0
MAMAZOWIA OZBS Płock0.0038.35 12.781
 7367Barbara Radomska
Michał Szymkowiak
4.0
4.0
LBSpójnia Ośno Lubuskie0.0036.87 12.291
 7411Małgorzata Cieślińska
Piotr Cieśliński
 
 
WPPAB Poznań0.0035.20 11.731

 

 Pary_nohourglass.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2019-12-01 o 18:09:37